Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wrocławska Renoma modernizuje się. Piekarnia Vincent najemcą

Portugalskie i tureckie marmury, złocone rzeźby ludzkich głów, wielkie żyrandole w stylistyce art deco, eleganckie witryny modowych butików - tak wygląda północne atrium Renomy. Wrocławski budynek przechodzi metamorfozę, która wyglądem przybliża go do historycznych form dawnego domu towarowego Wertheim. Niedawno Ofertę modową Renomy wzbogaciła włoska marka, Elisabetta Franchi, a od początku 2023 roku od strony Placy Czystego pojawi się 160 mkw. piekarnia Vincent.
Reklama

- Odmieniona Renoma otworzy się na miasto. Od strony placu Kościuszki i placu Czystego powstaną gastronomiczne zagłębia, które połączą ze sobą dwa wewnętrzne dziedzińce i pasaż - zapowiada Barbara Wójcik, Asset Management & Leasing Director w firmie Globalworth Poland, która jest właścicielem i zarządcą Renomy, i dodaje: - Jednocześnie nie rezygnujemy z funkcji handlowej - Renoma była i wciąż pozostanie popularnym miejscem zakupów wrocławian, jednak o odświeżonym, bardziej wyspecjalizowanym profilu.

Renoma cały czas jest otwarta dla klientów. Na poziomie -1 pozostaną popularne sklepy codziennych zakupów, takie jak supermarket Biedronka, drogeria Rossmann czy otwarty na nowo Empik. Ponownie zostały otwarte po relokacji salony takich marek, jak: m.in.: Weekend by Max Mara, Patrizia Pepe, Emanuel Berg , My Fangle, Deni Cler, Liu Jo, Pinko czy S'portofino. 

Nowa Renoma będzie jeszcze bardziej otwarta na biznes. Na piętrach 1, 2 i 3 pojawią się nowoczesne powierzchnie biurowe, które zaoferują najemcom m.in. najwyższe kondygnacje biurowe we Wrocławiu, sięgające nawet 4,5 metra. Renoma zaoferuje blisko 35 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Metamorfoza zakłada stworzenie dwóch stref restauracyjnych – od strony Placu Kościuszki oraz od strony Placu Czystego. Wyjątkowe smaki z całego świata w formie „street food” oraz lokale z obsługą kelnerską będą dostępne w Renomie od 2023 roku.

Zakończenie modernizacji planowane jest w I kwartale 2023 roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum