Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wrocławski Kaufland z kawomatem i strefą szybkich zakupów

31 stycznia zostanie otwarty zostanie nowy Kaufland we Wrocławiu. Po raz pierwszy w markecie we Wrocławiu pojawi się też koncept szybkich codziennych zakupów zlokalizowany tuż przy wejściu oraz kawomat Kaufland z preferencyjnymi cenami kawy K-to Go, przygotowanej z mielonych ziaren na miejscu.
Reklama

Sklep położony jest w dzielnicy Karłowice na skrzyżowaniu ul. Długosza i Czajkowskiego. Nowy Kaufland w dzielnicy Karłowice będzie już 209 obiektem tej sieci w Polsce. Powierzchnia sprzedażowa marketu wynosi ok. 2,8 tys. m2. Sklep będzie wyróżniał się szeroką i zróżnicowaną ofertą. Klienci znajdą w nim kilkanaście tysięcy produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. To wszystko uzupełni szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV.

W sklepie klienci będą mogli bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Poruszanie się po obiekcie ułatwi intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci.

Kaufland informował wcześniej, że na początku roku planuje otworzyć cztery nowe sklepy. Prócz lokalizacji wrocławskiej, są to sklepy w Lublinie, Nowym Sączu i Gliwicach.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum