Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wydawca cyfrowy stworzył gadżety kuchenne i wprowadza je do Walmarta

BuzzFeed, jeden z najpopularniejszych wydawców cyfrowych rozszerza swoją działalność o sprzedaż produktów kuchennych pod marką Tasty. Produkty będą sprzedawane przez jedną z największych amerykańskich sieci handlowych - Walmart - podaje press.pl
Reklama

Tasty.co to jeden z serwisów BuzzFeeda, dotykający tematyki gotowania i kuchni. Dociera do 540 mln odbiorców na całym świecie, za pośrednictwem Facebooka, Snapchata, YouTube i innych platform oraz przez stronę internetową i aplikację. Teraz dziesiątki produktów marki Tasty dostępne będą w sklepach i na stronie internetowej Walmartu. W asortymencie produktów, których ceny wahają się w granicach od 4,5 do 99 dolarów, znalazły się m.in. szpatułki, blachy kuchenne i miski do miksowania. Kupić je będzie można w około 4 tys. sklepów Walmart.

Walmart ma zyskać na tej współpracy, ponieważ olbrzymi zasięg BuzzFeeda pomoże przyciągnąć klientów. Z kolei sam BuzzFeed skorzysta na przetarciu nowego kanału przychodów i budowaniu relacji z bardzo silnym partnerem.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum