Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wystartował drugi event Carrefour Gaming Days w Carrefour Łódź Kolumny

W dniach 17-18 grudnia Carrefour i Blackhawk Network zapraszają na kolejną edycję Carrefour Gaming Days, organizowaną przez agencję WE!RE Fantasy. Podczas imprezy w Carrefour Łódź Kolumny, fani gier komputerowych mogą spotkać się na żywo z popularnymi twórcami internetowymi: Sitr0xem, Natix, Iluzjonistą Y oraz Farrellem i Dżejdżejką.
Reklama

W weekend, 17-18 grudnia, w godzinach 10:00 - 20:00, Carrefour Gaming Days zawita do Carrefour Łódź Kolumny. Wydarzenie skierowane jest do fanów gier komputerowych. Przyciągnie ono czołówkę polskich twórców internetowych, którzy zdobywają serca młodego pokolenia.

Pierwszy event Carrefour Gaming Days, który odbył się w miniony weekend w warszawskiej Arkadii przyciągnął podczas dwóch dni tysiące fanów gier komputerowych, chcących  spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami znanymi z Youtube i nie tylko. Na przybyłych gości czekała strefa meet & greet, na której obecni byli znani twórcy, strefa free to play oraz wyzwania i konkursy z nagrodami w postaci przedpłaconych kart dla graczy, które w grudniu pojawiły się w ofercie Carrefour.

W sobotę, 17 grudnia fani będą mieli okazję spotkać się z Disowskyy i Iluzjonistą Y, natomiast w niedzielę, 18 grudnia na odwiedzających czekają Saju i Junajted. Każdego dnia w strefie meet & greet oraz free to play czekają na gości wyzwania i konkursy, w których nagrodami będą przedpłacone karty dla graczy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum