Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Za rok ruszy galeria handlowa w Zawierciu

Do końca 2019 roku może powstać galeria handlowa przy ul. Wojska Polskiego w Zawierciu. Na razie nie znane są szczegóły inwestycji. Inwestor ma o nich poinformować na początku nowego roku - informuje serwis zawiercie.naszemiasto.pl.
Reklama

Inwestorem ma być firma Master Management Group, która w tym roku przejęła siedem obiektów działających do tej pory pod szyldem Marcredo. Zarządza m.in. obiektami w Szczecinie, Poznaniu oraz Piekarach Śląskich. Zarządza także Bramą Mazur w Ełku oraz Galerią Niwa w Oświęcimiu. Na razie firma nie potwierdziła oficjalnie inwestycji. O szczegółach poinformuje w pierwszym kwartale przyszłego roku. 

O planach inwestycyjnych Master Management Group możemy jednak przeczytać na jej stronie internetowej. Projekt znajdujący się w portfolio Master Management Group zakłada, że zawierciański obiekt będzie miał ok. 15 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Znajdzie się w nim ok. 50 sklepów, market spożywczy oraz czterosalowe kino. Na korzystanie z niego musimy jeszcze trochę poczekać. 

Otwarcie obiektu planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2019 roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum