Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żabka: Lodówkomaty to na razie nisza rynkowa

Spółka Cool-Logistics, z grupy Żabki, planuje dostarczać posiłki bezpośrednio do domu. W przyszłości nie wyklucza współpracy z siecią lodówkomatów.
Reklama

Nie mamy w planach takiej współpracy. Aktualnie posiłki dostarczane bezpośrednio do domu są bowiem dla naszych klientów preferowaną i wygodniejszą formą dostawy żywności. Nie wykluczamy jednak takiej możliwości w przyszłości – jeśli rynek lodówkomatów będzie się rozwijał, będziemy starali się podejmować także tego typu dostawy – poinformowało nas biuro prasowe Żabki.

Spółka tłumaczy, że lodówkomaty to w Polsce nowość, która na ten moment stanowi niewielką część rynku.

Żabka ma nową spółkę Cool-Logistics. Będzie dowozić dania gotowe

Wchodząca w skład Grupy Żabka spółka Cool-Logistics zajmuje się transportem chłodniczym produktów spożywczych, zwłaszcza dań gotowych w temperaturze kontrolowanej. Aktualnie świadczy usługi dla spółek z Grupy Żabka, dostarczając zamówienia przede wszystkim w okolicach Poznania, Warszawy i Wrocławia. Docelowo Cool-Logistics będzie mogła również świadczyć usługi logistyczne dla niepowiązanych podmiotów, w tym producentów cateringów dietetycznych współpracujących z platformą Dietly.pl oraz innych podmiotów współpracujących z Grupą Żabka.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum