Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żabka, Mole Mole i Maravilla Boutique w Galerii Katowickiej

Z końcem roku Galeria Katowicka powiększyła się o kilka nowych salonów i punktów usługowych. Klienci mogą już odwiedzić nową księgarnię, wzmocniona została reprezentacja mody damskiej, pojawił się także sklep spożywczy typu convenience oraz biuro podróży. To łącznie 450 m kw. z jeszcze szerszą ofertą dla odwiedzających.
Reklama

W nowym biurze podróży, Coral Travel, znajdującym się na poziomie -1, klienci mogą kupić wyjazdy do niemal 38 krajów, od Grecji, Hiszpanii i Turcji po miejsca egzotyczne, takie jak: Dominikana, Kuba, czy Seszele. Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, znajduje się na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży.

Księgarnia MOLE MOLE, otwarta z początkiem grudnia, zlokalizowana jest na poziomie -1 i zajmuje powierzchnię 169 m kw. Ten nowy na polskim rynku księgarskim koncept wyróżnia się przytulną przestrzenią, przyjazną pasjonatom czytania, ceniącym szeroki wybór różnych gatunków literackich i niespieszne zakupy.

Kategorię mody damskiej w Galerii Katowickiej powiększyła z kolei Maravilla Boutique, kierująca swoją propozycję do eleganckich, nowoczesnych kobiet, które chcą czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Oferuje duży wybór odzieży na różne okazje, łącząc światowe trendy z oczekiwaniami polskich klientek. 140-metrowy salon zlokalizowany jest na poziomie +1.

Kolejne grudniowe otwarcie należy do sklepu Żabka, przedstawiciela największej w Polsce sieci sklepów typu convenience. Żabka to marka powszechnie rozpoznawana, oferująca możliwość zrobienia drobniejszych zakupów oraz skorzystania z usług, potrzebnych do zaspokojenia codziennych potrzeb, wygodnie, w sposób łatwy i szybki. Sklep, znajdujący się na poziomie -1 i zajmujący powierzchnię 113 m kw., został otwarty 13 grudnia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum