Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żabka otworzy sklep eko smart

Wkrótce w Poznaniu ruszy innowacyjny sklep Żabki nazwany Ekosmart. Placówka ma za zadanie zaprezentować ekologiczne rozwiązania, które wspomagają oszczędzanie energii.
Reklama

Spółka zarejestrowała w Urzędzie Patentowym nowy znak towarowy "żabka eko smart" dotyczący m.in. usług reklamowych i marketingowych oraz usług zaopatrzenia w żywność i napoje realizowane w ramach stacjonarnych punktów sprzedaży wykorzystujących rozwiązania proekologiczne.

Żabka Polska jest właścicielem najszybciej rozwijającej się sieci sklepów typu convenience w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych formatów na świecie, otwierając ponad 4000 nowych sklepów w latach 2016-21. Około 15,5 miliona polskich konsumentów mieszka nie dalej, niż 500 m od najbliższej Żabki. W ramach strategii odpowiedzialności Żabka podjęła się zobowiązań w zakresie dobrego żywienia, usług ułatwiających zrównoważone życie, rozwoju przedsiębiorczości, różnorodności i włączającej kultury organizacyjnej, ładu korporacyjnego oraz dekarbonizacji i cyrkularności. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum