Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żabka podbiła serca parówkożerców. Ile kosztuje lunch ze sklepu?

Hot-dog jest najchętniej kupowaną gorącą przekąską w sklepach Żabka. W 2022 r. sieć sprzedała ich ok. 74 mln czyli średnio trzy hot-dogi na sekundę. Lokalni klienci cenią sobie ten produkt. Na lato sieć przygotowała nowość produktową. Więcej mamy dowiedzieć się w drugiej połowie miesiąca.
Reklama

Elżbieta Noga, dyrektor ds. innowacji i rozwoju marek, Grupa Żabka, mówi portalowi esmmagazine.co, że hot dog pozostaje kultową gorącą przekąską serwowaną w Żabce, cieszącą się największą liczbą lojalnych i powracających klientów. 

Summer Dog. Nowy hot-dog od Żabki na lato

2 czerwca Grupa Żabka zgłosiła do Urzędu Patentowego znak towarowy SUMMER DOG. Ma to być wakacyjna wersja hot-doga. Sieć nie chce ujawniać szczegółów. Więcej mamy dowiedzieć się w drugiej połowie czerwca.

W 2022 roku sieć Żabka sprzedała blisko 74 mln hot-dogów. W maju Żabka rozszerzyła kanał dystrybucji tej ciepłej przekąski o aplikację Żabka Jush. Ofertę dań na ciepło uzupełnia panini, które również zadebiutowało w asortymencie aplikacji.  To pierwszy raz w Polsce, kiedy usługa q-commerce – oparta na ekspresowych zakupach online – wprowadza do swojej oferty ciepłe posiłki.

Elżbieta Noga mówi, że Grupa Żabka nieustannie wprowadza innowacje, aby każdego dnia być bliżej swoich klientów.

Żabka królem QMS 

- W Żabce budujemy ekosystem wygodnych rozwiązań, które wspierają codzienne życie milionów naszych klientów. Obiecujemy klientom, że uwolnimy ich czas, zdejmując z rąk codzienne niedogodności i wyzwania, które są tak bardzo czasochłonne i energochłonne. Nasze marki i produkty są widocznym przykładem realizacji tej filozofii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dwucyfrowego wysokiego wzrostu sprzedaży w kategorii QMS (quick meal solutions), na którą składają się głównie marki własne. Nasze portfolio QMS obejmuje kilkaset produktów pod 14 markami własnymi - podsumowuje.

Ile kosztuje hot-dog w Żabce?

  • klasyczny hot-dog w Żabce kosztuje 6, 50 zł (z aplikacją sieci cena wynosi 4,99 zł)
  • keb dog kosztuje 7,50 zł
  • hot-dog amerykański kosztuje 7,50 zł
  • kebab rollo kosztuje 13,99 zł (z aplikacją cena wynosi 12,99 zł)
  • pizza wrap kosztuje 11,99 zł (z aplikacją 8,50 zł)

 

Strefa gastronomiczna w Żabce, fot. dlahandlu.pl
Strefa gastronomiczna w Żabce, fot. dlahandlu.pl

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum