Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żabka wprowadzi elektroniczne etykiety cenowe, zasilane ogniwem fotowoltaicznym

Żabka Polska zawarła umowy z firmą Saule. Ich przedmiotem jest dostawa i montaż elektronicznych etykiet cenowych zasilanych perowskitowym ogniwem fotowoltaicznym oraz dostawa i montaż pilotażowej instalacji łamaczy światła z elementami ogniw perowskitowych.
Reklama

Elektroniczne etykiety cenowe zasilane fotowoltaiką

Zarząd Saule Technologies poinformował o otrzymaniu podpisanej przez spółkę zależną Saule S.A. 20 maja br. umowy z Żabka Polska Sp. z o. o. Umowa przewiduje dostawę i montaż elektronicznych etykiet cenowych zasilanych perowskitowym ogniwem fotowoltaicznym na obiekcie referencyjnym, udzielenie licencji do oprogramowania produktu i udzielenie gwarancji wykonawcy do produktu i oprogramowania.

Na podstawie umowy spółka Saule zobowiązała się do przeszkolenia i przeprowadzenia instruktażu pracowników i współpracowników Żabki w zakresie eksploatacji i konserwacji produktu. Spółka udzieliła również zamawiającemu gwarancji określonej w procedurze serwisowej.

Druga z umów, zawarta 16 maja br., przewiduje dostawę i montaż pilotażowej instalacji łamaczy światła z elementami ogniw perowskitowych na budynku referencyjnym. Na podstawie umowy firma Saule zobowiązała się do m.in.: opracowania dokumentacji projektowej instalacji, uzyskania wymaganych prawem pozwoleń, przeszkolenia pracowników klienta w zakresie eksploatacji i konserwacji instalacji oraz udzieliła dwuletniej gwarancji na wybrane elementy instalacji oraz dziesięcioletniej gwarancji na aluminiowe elementy konstrukcyjne.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum