Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zakupy w Biedronce z Glovo dostępne w kolejnych miastach

Bielsko-Biała, Tychy, Częstochowa, Włocławek i Grudziądz –  to kolejne miasta, w których można już dokonywać zakupów online w Biedronce przy użyciu aplikacji Glovo. W Bytomiu klienci sieci skorzystają z tej możliwości od 16 listopada.
Reklama

E-zakupy w sklepie internetowym Biedronki są już możliwe w 26, a od najbliższego poniedziałku będą możliwe w 27 największych polskich miastach. 
Klienci korzystający z aplikacji Glovo mogą liczyć na bezpieczne, bezdotykowe dostawy pod własne drzwi poniżej godziny od złożenia zamówienia. Za kompletację zamówień odpowiadają pracownicy Biedronki. Klienci mogą wybierać spośród 2,3 tys. artykułów dostępnych w sklepach stacjonarnych sieci.

Zakupów można dokonywać przez 7 dni w tygodniu: również w niedziele niehandlowe i w godzinach dla seniorów. Nie ma limitów wagowych dostawy, a każde zamówienie powyżej 199 zł dostarczane jest za darmo. Zamówienia można składać w godzinach 10-22.30; w wybranych miastach od 8:00.  Najwięcej zamówień jest składanych w godzinach 10-14.

Zakupy w Biedronce poprzez aplikację Glovo już wcześniej były dostępne w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze i w Rzeszowie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum