Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Do Żabki zamiast do wpłatomatu lub banku. Nowa usługa sieci

Sieć sklepów Żabka wprowadza nową usługę - wpłacania gotówki na konto bankowe. Teraz klienci Żabki będą mogli dokonywać wpłat gotówki za pomocą karty Visa, bez konieczności korzystania z tradycyjnych bankomatów czy oddziałów bankowych. Usługa ta dołącza do wypłat z kasy sklepowej, czyli cashback, która była dostępna w sklepach od dłuższego czasu.
Reklama

Ta nowa usługa jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na wygodne i dostępne w pobliżu rozwiązania finansowe. To także próba rozwiązania kwestii malejącej liczby oddziałów bankowych i wysokich prowizji w bankomatach.

 

 

Szybka wpłata gotówki w sieci sklepów Żabka

Proces jest prosty i intuicyjny. Klient, posługując się kartą Visa, podejmuje decyzję o wpłacie gotówki na swoje konto i podaje odpowiednią kwotę pracownikowi sklepu Żabka. Następnie kwota zostaje zdeponowana na koncie klienta w wybranym banku. 

Nowa usługa wpłaty gotówki na konto za pomocą karty Visa w sieci sklepów Żabka dołącza do usług wypłat gotówki z kasy sklepów Żabka do kwoty 300 zł dla kart Visa i 500 zł dla kart Mastercard. Warunkiem wypłaty gotówki było zrobienie zakupów za jakąkolwiek kwotę np. 1 zł. Prowizja przy tej transakcji nie była pobierana.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (5)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum