Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zbiórka w Galerii Wroclavia się udała. 419 par butów trafi do potrzebujących

Wroclavia trzeci rok z rzędu przekazuje podopiecznym Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta buty zebrane w trakcie świątecznej zbiórki. Obuwie można było oddawać na specjalnym stoisku, dostępnym w centrum od 28 listopada do 11 grudnia. Naprawę i specjalistyczne czyszczenie zebranego obuwia sfinansowała Wroclavia.
Reklama

W ramach świątecznej akcji zebrano dokładnie 419 par butów. Trafią one bezpośrednio do osób bezdomnych, którymi opiekuje się Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta. Wśród zebranego obuwia przeważa obuwie zimowe i sportowe, damskie i męskie, czyli takie, na które w obecnym okresie zapotrzebowanie jest największe. Głównym beneficjentem zbiórki jest Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, jednak obuwie trafi także do innych placówek pomocowych tej organizacji.

 

Kluczowym aspektem świątecznej zbiórki Wroclavii jest odnowienie zebranych butów. Zajmował się tym warsztat renowacji obuwia Pucybuty, który aktywnie angażuje się w działania pomocowe i od trzech lat jest partnerem akcji. Koszty organizacji zbiórki oraz naprawy i renowacji obuwia w całości sfinansowała Wroclavia.

Buty trafiły do Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, które opiekuje się osobami w kryzysie bezdomności.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum