Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zmarł Richard Żabiński, prezes Focus Research

- Mijają dzisiaj 2 tygodnie od dnia, w którym dowiedziałem się o śmierci Richarda Żabińskiego. Jego niespodziewana śmierć dotknęła mnie głęboko i boleśnie i była szokiem dla wielu z nas pracujących w retailu i FMCG. Richarda poznałem 25 lat temu i od tego czasu nasze drogi zawodowe były związane. Oprócz współpracy zawodowej staliśmy się przyjaciółmi - wspomina prezesa Focus Research Robert Krzak.
Reklama


- Był wyrazistym, otwartym, mądrym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Zawsze gotowy do pomocy i chętny do rozmowy. Szukał nowych wyzwań dla kolegów, którzy niespodziewanie i boleśnie „spadali z wysokiego konia” i nigdy nie odrzucał ich połączeń telefonicznych.
Miał trochę inny sposób komunikowania ze środowiskiem, wynikający, jak sądzę, z wychowania i wykształcenia w kulturze amerykańskiej. Wspominam też jego sposób rozmowy z częstymi „wkrętami” po angielsku, z amerykańskim „zaśpiewem”.
Spędziliśmy wiele godzin na spotkaniach i rozmowach nie tylko o biznesie, ale i o wartościach, życiu, wierze, pieniądzach, przyjaźni. Zawsze śmialiśmy się z komunikatu na jego komórce : Richard Adam Żabiński . I am not available at the moment, but leave me a message and MAKE MY DAY. Dobrze było Cię spotkać w życiu, odpoczywaj w pokoju - napisał we wspomnieniu o Richardzie Żaińskim, Robert Krzak.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum