Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zmiana opakowania i konkurs Cukru Królewskiego od Sudzucker

Cukier Królewski od końca maja pojawia się w sklepach jako cukier z buraków cukrowych. Mniej czerwieni, więcej bieli i zieleń, ale przede wszystkim buraki cukrowe na pierwszym planie – tak prezentuje się teraz produkt marki Cukier Królewski. Zamiast „cukier biały” na froncie opakowania konsumenci zobaczą teraz napis „cukier z buraków cukrowych”.
Reklama

Aktualnie w sklepach dostępne jest limitowane, konkursowe opakowanie Królewskiego cukru z buraków cukrowych. W drugiej kolejności pojawi się standardowa wersja opakowania, która już na stałe zastąpi czerwoną torebkę.

Równolegle ze zmianą opakowania marka Cukier Królewski prowadzi akcję Piecz, Przerabiaj, Podziel się!, w której podaje rozwiązania na niemarnowanie żywności. Akcji towarzyszy konkurs konsumencki, w którym można wygrać wyciskarkę wolnoobrotową, blender z systemem próżniowym lub zestaw less waste. Wystarczy kupić Cukier Królewski, zachować paragon i rozwiązać quiz na www.wyzwanie-niemarnowanie.pl. Konkurs trwa od 1 czerwca do 7 sierpnia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum