Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zmiany w zarządzie Maxima Grupe

Dotychczasowy dyrektor generalny i wiceprezes SBA Baldų Kompanija, Dalius Misiūnas został powołany na prezesa Maxima Grupe oraz prezesa firmy Franmax, która świadczy usługi franczyzowe i agencyjne dla litewskiego koncernu. Robertas Čipkus, który do tej pory kierował Maxima Grupė, będzie kontynuował karierę w Vilniaus Prekyba na stanowisku członka zarządu i Business Development Managera.
Reklama

Poprzednią funkcję Dalius Misiūnas pełnił do 7 lutego tego roku. Wcześniej, w latach 2013-2017 był przewodniczącym rady nadzorczej Lietuvos Energija i pełnił funkcję prezesa. Wcześniej kierował Lietuvos Energijos Gamyba oraz pracował w firmie doradztwa biznesowego Ernst & Young.

To nie wszystkie zmiany w zarządzie litewskiej grupy. intaras Jasinskas, który kierował spółką Franmax, został mianowany dyrektorem ds. handlu w firmie.

Petras Jašinskas będzie nadal przewodniczył radzie nadzorczej Maxima Grupė. Dalius Misiūnas będzie wiceprzewodniczącym rady. W skład zarządu Maxima Grupė będą wchodzić szefowie spółek zarządzanych przez grupę i spółki stowarzyszone, w tym: Kristina Meidė, CEO Maxima LT, Andris Vilcmeiers, przewodniczący zarządu Maxima Latvia, Vygintas Šapokas, dyrektor wykonawczy Maxima Eesti , Arūnas Zimnickas, dyrektor Supersol Spain i Tomas Kibildis, dyrektor Barbory.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum