Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zmiany w zarządzie spółki Piotr i Paweł SA

14 sierpnia 2015 roku w Krajowym Rejestrze Sądowym dokonano wykreślenia Piotra Drządzewskiego z funkcji członka zarządu spółki Piotr i Paweł SA. Nowym członkiem zarządu została Barbara Zalewska.
Reklama

Piotr Drządzewski z Piotrem i Pawłem związany jest od 11 lat, czyli od września 2004 roku. W spółce piastował funkcję wiceprezesa zarządu. Obecnie jest wiceprezesem spółki Piotr i Paweł Detal. Drządzewski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, kierunek zarządzanie.

Obecnie zarząd spółki Piotr i Paweł SA tworzą Maciej Stoiński, jako prezes zarządu,  Marcin Ratajczak, jako wiceprezes zarządu,  Tomasz  Lewandowski i Barbara Zalewska, jako członkowie zarządu.

Supermarkety Piotr i Paweł to 120 sklepów w 60 polskich miastach z asortymentem sięgającym 15 000 pozycji. Obroty sieci za rok finansowy 2014 wyniosły 2.035 mld zł, co oznacza wzrost w porównaniu z rokiem 2013 o 5,6 proc. W roku 2015 sieć planuje wzmocnić swoją pozycję rynkową uruchamiając około 30 placówek poprzez rozwój organiczny i pozyskiwanie nowych franczyzobiorców.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum