Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Znamy laureatów konkursu Odido „Zostań Mistrzem Zakupów”

7 lutego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Zostań Mistrzem Zakupów”. Akcja była skierowania do wszystkich franczyzobiorców działających w ramach sieci Odido. Łączna wartość nagród konkursowych przekroczyła 500 tys. zł, a nagrodami głównymi były auta dostawcze.
Reklama

Konkurs „Zostań Mistrzem Zakupów” to ogólnopolska akcja skierowana do franczyzobiorców sieci Odido. Trwał on od 1.09. do 30.11.2022 r. Informacje o konkursie pojawiły się między innymi na stronie internetowej, w mobilnej aplikacji Makro Polska oraz były przekazywane w kontakcie bezpośrednim przez Przedstawicieli Handlowych Makro.

 

Jak podkreśla Robert Dąbek, dyrektor ds. Franczyzy w Makro Polska – Organizując konkurs chcieliśmy podziękować franczyzobiorcom za ich wkład i zachęcić ich do dalszej współpracy.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniono 2 laureatów nagrody głównej, są to właściciele sklepów Odido w Gdyni i w Żorach, którzy wygrali samochody marki: Opel VIVARO i Opel COMBO CARGO XL.

Łączna wartość nagród konkursowych przekroczyła 500 tys. złotych.  – Zależało nam, żeby nagrody były atrakcyjne dla uczestników – dodaje Robert Dąbek. Dlatego pozostali uczestnicy mieli szansę wygrać sprzęty elektroniczne, między innymi MacBook Pro czy iPhone 13 Pro.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum