Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Znamy pierwszych prelegentów i partnerów EEC Trends 2022

Jak pandemia wpłynęła na międzynarodowe łańcuchy dostaw? Czy zielona transformacja i dążenie do zrównoważonej produkcji zmieni gruntownie działalność przedsiębiorstw? Jak dbałość o środowisko naturalne zrewiduje strategie i relacje biznesowe? Czy czeka nas deficyt surowców? Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w gronie przedsiębiorców, inwestorów i ekspertów w czasie EEC Trends, 20 stycznia 2022 r. w hotelu Sheraton Grand Warsaw.
Reklama


ZAREJESTRUJ SIĘ NA EEC TRENDS

Będą z nami między innymi:

61bb3bd5ec936_650x1400_2.png
61bb3bd5ec936_650x1400_2.png

Więcej informacji na stronie www.trends.eecpoland.eu.

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, w EEC Trends mogą wziąć udział uczestnicy, którzy:


posiadają negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonanego maks. 48h przed wydarzeniem i okażą przy wejściu na wydarzenie stosowne potwierdzenie wyniku testu (papierowe lub elektroniczne);

są ozdrowieńcami po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy i okażą przy wejściu na wydarzenie stosowne potwierdzenie tego statusu np. Unijny Certyfikat Covid;

są zaszczepieni przeciwko COVID-19 szczepionką, dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej, tj. przyjęli wymaganą dla danego preparatu liczbę dawek szczepionki co najmniej 14 dni przed wydarzeniem i okażą przy wejściu na wydarzenie ważne unijne cyfrowe zaświadczenie COVID (Unijny Certyfikat Covid) w postaci elektronicznej lub papierowej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum