Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Znana niemiecka marka modowa w Galerii Północnej

Niemiecka sieć odzieżowa New Yorker to kolejny najemca Galerii Północnej. Sklep zajmie powierzchnię 1220 mkw. i będzie trzynastym sklepem w centrum o powierzchni ponad 1000 mkw.
Reklama

New Yorker posiada ponad 1000 sklepów w więcej niż 40 krajach na świecie. 

Sfinalizowane w ostatnich miesiącach umowy najmu znacznie wpłynęły na wzrost poziomu komercjalizacji Galerii Północnej, który na ten moment wynosi 80%. W ostatnim czasie do najemców dołączyli m.in. Hamleys, 4faces, Starbucks, Etno Cafe, Bierhalle, McDonald’s, Makarun, Warsztat Kulinarny. Z kolei sieć CCC jeszcze przed otwarciem obiektu zdecydowała się znacząco powiększyć swój salon.

W transakcji najmu firmie GTC – inwestorowi Galerii Północnej – doradzali eksperci JLL.

Zlokalizowana przy ul. Światowida, Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w Północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa oddana do użytku w Warszawie od 11 lat. Ponad 64 000 mkw. wraz z 2 300 miejscami parkingowymi planowane jest do oddania do użytku w III kwartale 2017 r. Inwestor – Grupa GTC – szacuje, że w bezpośrednim zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum