Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Znany kabareciarz twarzą platformy Oferteo.pl

Michał Wójcik, jedna z gwiazd kabaretu Ani Mru-Mru, został nową twarzą wiodącej platformy internetowej dla szerokiego spektrum usług Oferteo.pl. Celebryta w krótkich filmikach promujących platformę w nieporadny i zabawny sposób próbuje dokonać prostych napraw.
Reklama

- Michał Wójcik to rozpoznawalna osoba, która od lat bawi Polaków. Cieszymy się, że udało się nam wspólnie nawiązać współpracę. W klipach promujących Oferteo.pl chcieliśmy wykorzystać potencjał kabaretowy oraz aktorski Michała i w efekcie udało nam się zrealizować zabawny materiał – komentuje Karolina Leguła - Leszczyńska, odpowiedzialna za zarządzanie marką w firmie Oferteo.

 

W ramach współpracy komika z Oferteo.pl powstały trzy zabawne klipy w stylu krótkich majsterkowych tutoriali, w których Michał Wójcik nieporadnie próbuje zainstalować instalację fotowoltaiczną, skręcić szafkę oraz zmontować skrzynkę elektryczną. Reklamy będę emitowane w serwisie Youtube oraz social mediach. Za realizację materiału odpowiada studio produkcyjne Orka.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum