Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zygmunt Chajzer twarzą nowego programu na platformie zakupowej TV Okazje

20 lutego w ramówce popularnego kanału telezakupowego - TV Okazje - pojawi się nowy, cykliczny program prowadzony przez Zygmunta Chajzera i Katarzynę Śligowską - TV Okazje EXTRA.
Reklama

Co tydzień, w środę o godzinie 11:00 ta dwójka prezenterów zaprosi widzów kanału TV Okazje na pokaz produktów oraz zakupy na żywo podczas emisji programu.

- „Format zakupów „live” w telewizji jest praktykowany przez liderów branży homeshopping w USA od wielu lat. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego rozwiązania na naszym kanale stawiając na profesjonalną realizację od strony produkcji i nie tylko - mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. będącej właścicielem kanału TV Okazje i sklepu e- commerce www.tvokazje.pl.

W nowym programie TV Okazje EXSTRA prowadzący będą prezentować najlepsze produktu dostępne na platformie TV Okazje - same bestsellery - w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę www.tvokazje.pl. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum