Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żywiec Zdrój zachęca do picia wody

Rozpoczęła się nowa kampania reklamowa wody Żywiec Zdrój zachęcająca do spożywania wody przez dorosłych.
Reklama
W kampanii „Mamo, tato, pij wodę!" dzieci namawiają dorosłych do picia odpowiedniej ilości wody i przestrzegania prawidłowych nawyków żywieniowych.

W ramach akcji przygotowano nową odsłonę strony pijmeywode.pl, a na niej zakładkę konkursową zachęcająca konsumentów do sfilmowania sytuacji ze swoim udziałem podobnych do zaprezentowanych w spotach. Stworzony przez siebie film należy umieścić na YouTube, a link wkleić do konkursowej aplikacji.
Kampania obejmuje też limitowaną edycję butelek wody Żywiec Zdrój o pojemności 0,5 l i 1,5 l ze specjalną etykietą oraz spoty emitowane na antenie radia RMF FM.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum