Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Na polski rynek wchodzi firma oferująca rozwiązania wspomagające zarządzanie sprzedażąwww.dlahandlu.pl/pr - 13 października 2011 12:30


Na polskim rynku debiutuje firma Solutions Lab, oferująca innowacyjne rozwiązania wspomagające zarządzanie siłami sprzedaży.

Technologie opracowane przez Solutions Lab adresowane są do wszystkich przedsiębiorstw, zatrudniających przedstawicieli handlowych lub reprezentantów terenowych.

Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania pozwalające m.in. na efektywne planowanie tras, jakie pokonują przedstawiciele handlowi, z uwzględnieniem częstotliwości wizyt w poszczególnych punktach sprzedaży oraz przejrzyste raportowanie z wykonania założonych planów. Dedykowane narzędzia pozwalają także na prostą kontrolę jakości ekspozycji i dostępności towarów na sklepowych półkach.

Produkty oferowane przez Solutions Lab są dostosowywane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Charakteryzuje je prostota we wdrażaniu i zarządzaniu, nie wymagają one dodatkowego sprzętu, ponieważ są dostarczane w formie aplikacji na telefon komórkowy, który zapewnia dostęp do oprogramowania na zasadzie „chmury obliczeniowej" (cloud computing). Każdy użytkownik otrzymuje dostęp on-line do dedykowanego serwisu internetowego, który pozwala na generowanie dowolnie zestawionych danych w formie przejrzystego raportu uzupełnionego o dokumentację fotograficzną.

Narzędzia Solutions Lab z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w firmach z sektora FMCG, jak i przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych czy merchandisingowych.