Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Dwie nowe mieszanki Kamis w linii Specialitepr - 19 października 2011 12:25


Kamis wprowadza w linii Specialite dwie nowe mieszanki przyprawowe w młynku o szerokim zastosowaniu: Przyprawę do dań słodkich oraz Ognistą mieszankę przypraw.

Przyprawa do dań słodkich Kamis Specialite została skomponowana z wyjątkowych i aromatycznych składników: kardamonu, skórki cytrynowej, cynamonu, goździków i mięty. Nadaje potrawom oryginalny cytrusowy smak z lekko korzenną nutą. Oryginalność mieszanki tkwi zarówno w doborze przypraw jak i w ich formie - duże, kruszone kawałki przypraw umieszczone zostały w opakowaniu w formie młynka, który gwarantuje zawsze odpowiednią świeżość i intensywność aromatu oraz ułatwia stosowanie. Dokładnie zmielone przyprawy tuż przed ich użyciem, „wprost" do potrawy czy filiżanki, mają najintensywniejszy aromat i głęboki smak.

Mieszanka ma bardzo szerokie zastosowanie - można jej użyć do przyprawiania świątecznych ciast, do przygotowywania nadzień i mas, jak również deserów owocowych, jako dodatek do ciastka naleśnikowego czy ciasta pieczonego. Służy również jako wykończenie dania czyli posypka do gotowego już dania. Może być bardzo aromatycznym wykończeniem świątecznej, rozgrzewającej kawy i herbaty.
Przyprawa do dań słodkich KAMIS Specialite 54 g - 9,5 zł

Ognista mieszanka przypraw Kamis Specialite została przygotowana na bazie pikantnych składników: chili, pieprzu czarnego, czosnku, kolendry i gorczycy. Zapewnia wyjątkowe doznania smakowe, przeznaczona jest dla zwolenników wyrazistego i pikantnego smaku dań. Dostępna jest w wygodnym młynku, dodatek świeżo zmielonej przyprawy, sprawia, że potrawa jest bardzo aromatyczna. Ognista mieszanka przypraw Kamis Specialite ma bardzo szerokie zastosowanie, praktycznie do wszelkiego rodzaju potraw, doskonała do mięs i ryb świątecznych, zarówno jako składnik marynat, jak i sosów, można na jej bazie przygotować ogniste śledzie.
Ognista mieszanka przypraw KAMIS Specialite 47 g - 8,5 zł