Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Alma otwiera siódmy sklep w Warszawiewww.dlahandlu.pl - 26 października 2011 12:59


26 października otwarte zostały 33 Delikatesy Alma. Sklep zlokalizowany jest na warszawskim Bemowie.

Sklep na ulicy Wrocławskiej to czwarte Delikatesy Alma otwarte w tym roku. Ma on 1700 mkw. powierzchni sprzedażowej, zlokalizowany jest w wolnostojącym budynku, przy którym na klientów czeka parking z ponad czterdziestoma miejscami postojowymi.

W Delikatesach Alma na Bemowie klienci znajdą wszystkie ulubione produkty spożywcze. Nie zabraknie stoiska Krakowskiego Kredensu z wędlinami, herbatami, kawami, konfiturami, przetworami warzywnymi, ulubionymi słodyczami i nalewkami wytwarzanymi na podstawie tradycyjnych receptur galicyjskich przez małe, rodzinne firmy z Krakowa i okolic.

- Konsekwentnie budujemy sieć Delikatesów Alma w największych polskich miastach. Stąd też decyzja o otwarciu siódmego już sklepu w aglomeracji warszawskiej. Klienci ze stolicy chętnie robią u nas zakupy, korzystając nie tylko z bogatej i unikatowej oferty, ale również ciągłych promocji, które dla nich przygotowujemy" - mówi Justyna Zajączkowska, PR Manager Alma Market.

Delikatesy Alma to sieć 33 sklepów, znajdujących się w największych polskich miastach. Wyróżniają się one szerokim asortymentem produktów, gdzie oprócz najpopularniejszych polskich marek znajdują się również artykuły importowane dla Almy na wyłączność, a także produkty Krakowskiego Kredensu. Ofertę dopełnia sklep internetowy alma24.pl, który funkcjonuje już w 12 polskich miastach.