Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Triumph i Cukiernia Sowa najemcami Galerii Solnejdlahandlu.pl - 6 grudnia 2012 11:01


Triumph i Cukiernia Sowa dołączyli do grona najemców pierwszego centrum handlowego w Inowrocławiu. Jeszcze w tym roku inwestor zakończy realizację stanu surowego zamkniętego dla całego obiektu.

Salon Triumph podpisał z Galerią Solną umowę na wynajem 63 mkw., z kolei Cukiernia Sowa zajmie powierzchnię 70 mkw. Nowe marki dołączyły do takich najemców jak: Tesco, H&M, New Yorker, Reserved, CCC, Deichmann, Empik, Smyk Cropp, House, Mohito, supermarket drogeryjny Rossmann oraz elektromarket Avans.

- Proces komercjalizacji przebiega zgodnie z założonym przez nas harmonogramem - mówi Dariusz Wolanin, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Acteeum Central Europe. - Do końca roku planujemy podpisać umowy najmu na ostatnie wolne lokale. Inowrocław jest postrzegany przez najemców sieciowych jak i lokalnych przedsiębiorców, jako bardzo atrakcyjne miasto do inwestowania zarówno z uwagi na potencjał miasta będącego miastem uzdrowiskowym, jak i brak obecnej na inowrocławskim rynku konkurencyjnej oferty handlowej - dodaje Dariusz Wolanin.

Całkowita powierzchnia najmu galerii wyniesie ponad 30 tys. mkw. W ofercie centrum znajdzie się około 100 sklepów i punktów usługowych. Klienci Galerii Solnej będą mieli do dyspozycji 1000 miejsc parkingowych.
Inwestorem Galerii Solnej są firmy: ACTEEUM Central Europe należąca do Acteeum Group oraz spółka Libra Project, której większościowym udziałowcem jest Dariusz Miłek - prezes spółki NG2 SA.