Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowy smak Green Tea Peach od Nesteaprodukty - 8 maja 2013 09:27


NESTEA wprowadza na rynek nowy wariant napoju z ekstraktem z zielonej herbaty. Brzoskwiniowa NESTEA Green Tea to trzecia propozycja marki z dodatkiem ekstraktu z liści stewii, zawierająca 30 proc. mniej cukru. Pojawieniu się nowości towarzyszy intensywne wsparcie sprzedaży: materiały POS, spoty telewizyjne, reklama zewnętrzna i działania PR.

NESTEA Green Tea Peach dostępna jest w kanałach sprzedaży od marca br. To trzeci z napojów NESTEA z dodatkiem ekstraktu z liści stewii. Dotychczas ten słodzik naturalnego pochodzenia można było znaleźć w Nestea Green Tea o smaku cytrynowym i Nestea Green Tea o smaku truskawkowo-aloesowym.

W kwietniu br. rozpoczęły się intensywne działania wspierające sprzedaż nowego wariantu NESTEA. Marka zapewni także wsparcie w punktach sprzedaży obecnością materiałów POS, w tym niestandardowych ekspozycji paletowych.

Portfolio NESTEA to obecnie siedem wariantów: NESTEA Black Tea - cytrynowa, brzoskwiniowa i o smaku owoców tropikalnych, cytrynowa NESTEA Light o zerowej zawartości cukru oraz trzy smaki NESTEA Green Tea - brzoskwiniowy, cytrynowy i truskawkowo-aloesowy. Linia Green Tea produkowana jest w oparciu o ekstrakt z liści stewii, dzięki czemu zawiera o 30% mniej cukru w porównaniu do większości innych herbat w Polsce.

NESTEA Green Tea Peach dostępna jest w opakowaniach 0,33l (puszka) i butelkach PET o pojemności 0,5l i 1,5l.

Sugerowane ceny detaliczne:
 0,33l - 2,29 PLN
 0,5l - 3,39 PLN
 1,5l - 6,19 PLN