Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Restauracja Barking najemcą Europy Centralnej



dlahandlu.pl - 1 sierpnia 2013 10:33


Barking, 143-metrowa restauracja ze sceną, czynna do ostatniego klienta i prowadząca bogatą działalność artystyczną otworzy się jesienią w CH Europa Centralna w Gliwicach.

Będzie to pierwszy w regionie lokal typu man cave, przeznaczony przede wszystkim dla mężczyzn, którzy chcą odpocząć w czasie, gdy reszta rodziny robi zakupy. W klubowej atmosferze będzie można także obejrzeć transmisje sportowej.

Pomysłodawcy Barkingu weszli do finału popularnego telewizyjnego reality show „Ekipa na swoim", w którym nagrodą było prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego. Barking ma być miejscem, w którym szuka się potencjalnych talentów. Idea jest taka, by na przykład kilka razy w tygodniu ludzie, którzy czują, że są utalentowani w jakiejś dziedzinie mogli zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością - w samym lokalu, bądź na scenie umieszczonej przed restauracją. Aureliusz Herczakowski zaznacza także, że firma zapewnia opiekę menedżerską nad utalentowanymi ludźmi, głównie muzykami, pomagając im w organizowaniu własnych koncertów.