Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

XL Energy Drink wprowadza innowacyjne napoje energetyzująceArtykuł promocyjny dostarczony przez firmę XL Energy Marketing Sp. z o.o. - 26 czerwca 2014 14:50


Na bazie formuły napoju energetyzującego firma XL stworzyła linię XL Energy Plus - proponującą konsumentom więcej niż energię i orzeźwienie. Napój energetyczny i dodatek znanych składników, takich jak wyciąg z aloesu, żeń-szenia czy L-karnityny to 3 wyjątkowe produkty: XL DoubleKick, XL AfterParty i XL SportsManiac.

XL DoubleKick to najmocniejszy energetyk i siła podwójnego espresso. Pobudza lepiej niż standardowe napoje energetyzujące, bo zawiera o 50% więcej kofeiny - 48 mg na 100 ml*. Dodatkowa porcja kofeiny pochodzenia naturalnego (ekstrakt z guarany i mate) jest świetnym rozwiązaniem na specjalne okazje lub dla osób pijących dużo kawy czy energetyków oraz tych, na które naturalna kofeina nie działa już tak efektywnie.

XL AfterParty to doskonały produkt dla osób, które wczorajszą imprezę kończą nad ranem i odczuwają skutki zmęczenia lub nadmiernego spożycia napojów wyskokowych. Produkt zawiera ekstrakt z żeń-szenia oraz aloesu. Przeznaczony dla osób, które potrzebują szybkiej regeneracji organizmu.

XL SportsManiac - daje siłę i energię by sport stał się przyjemnością już od pierwszej minuty. Napój energetyczny wzbogacony L-karnityną (znaną jako spalacz tłuszczu) to prawdziwy sojusznik każdego sportowca hobbysty, który potrzebuje dodatkowej mobilizacji przed treningiem.

Druga sezonowa nowość oferowana na lato 2014 to linia XL Mixer, czyli bezalkoholowe napoje energetyczne o ciekawym smaku popularnych, letnich koktajli - Pinacolada, Mojito i PowerToniq. Oferta wzbogacana będzie o kolejne innowacje.

* W porównaniu do standardowych napojów energetyzujących w przeliczeniu na 100 ml.