Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

RUCH odwołuje wiceprezesa e-Kioskudlahandlu.pl - 3 grudnia 2015 10:58


Zarząd e-Kiosk S.A. poinformował, że w dniu 1 grudnia 2015 r. do spółki wpłynęły oświadczenia od akcjonariusza spółki - RUCH S.A., na mocy których spółka odwołała Piotra Ludwickiego ze stanowiska członka zarządu spółki – wiceprezesa zarządu ze skutkiem na koniec dnia 1 grudnia 2015 r. oraz powołała Anetę Zawiślak na stanowisko członka zarządu spółki – wiceprezesa zarządu e-Kiosk S.A. od dnia 2 grudnia br.

Aneta Zawiślak od 2015 roku jest w strukturach RUCH S.A. Od ponad 10 lat specjalizuje się w zarządzaniu sprzedażą B2B oraz wdrażaniem projektów eCommerce. 

Doświadczenie zawodowe: znajomość specyfiki środowiska wydawców prasowych i internetowych wyniosła pracując przez 7 lat w MURATOR S.A. jako koordynator ds. sprzedaży i eCommerce, a następnie przez 4 lata w Wirtualnej Polsce S.A. (WP.PL) jako kierownik działu eCommerce. W sprzedaży stawia na strategię i prostotę rozwiązań, w zarządzaniu projektami na planowanie i komunikację.

e-Kiosk to internetowy kiosk z prasą cyfrową, przygotowany przez wrocławską firmę e-Kiosk S.A. (poprzednio: Digital Content sp. z o.o.) Zarówno serwis, jak i czytnik e-wydań (e-Kiosk Reader) zostały od podstaw przygotowane w Polsce. System jest stale rozwijany w kierunku sugerowanym zarówno przez wydawców, jak i jego użytkowników.