Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Subway otwiera kolejne lokale w nowej aranżacjipr - 25 stycznia 2016 13:15


Subawy uruchomił w Kielcach, w Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej swoją restaurację, w aranżacji tzw. Metro Decor. Marka sukcesywnie wprowadza ten projekt wystroju lokali już od dwóch lat. Charakterystyczny wystrój ma ocieplić charakter wnętrza.

- Musimy się zmieniać tak jak zmienia się rynek, wrażliwość i estetyka konsumentów. W stylistyce Metro Decor m.in. stare ceglane tapety zastąpiliśmy wysokiej jakości materiałami ceramicznymi doświetlanymi dekoracyjnymi, bursztynowymi lampami. Nowe są panele podłogowe, blaty i tablice z menu. Całość jest utrzymana w ciepłych pastelowych barwach. Liczymy, iż w takim wystroju nasi klienci poczują się bardziej komfortowo niż dotychczas - wyjaśnia Michał Piasecki, regionalny agent ds. rozwoju.

Kielecki Subway w Galerii Echo usytuowany jest na poziomie +1, w strefie food court. Zajmuje powierzchnię ok. 50 metrów kwadratowych i zatrudnia obecnie 5 osób. Restauracja rozpoczęła już rekrutację kolejnych pracowników.

Subway posiada prawie 45 tysiące punktów w 110 państwach. W Polsce od czerwca tego roku sieć ma już ponad 100 restauracji.