Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Trójmiejskie centrum handlowe powiększy się o 6 tys. mkw.propertynews.pl - 1 lutego 2016 15:18


Rozpoczęły się prace modernizacyjne w jednym z najstarszych meblowych centrów handlowych w Trójmieście przy ulicy Grunwaldzkiej 211- Top Shopping. Nowy inwestor, trójmiejska spółka CityPro, zaplanowała powiększenie obiektu z 14 do ok. 20 tys. mkw.

Obiekt będzie czynny przez cały czas trwania prac, których zakończenie przewidziano na koniec roku. Zmiany obejmą także wnętrze i elewację centrum, które wkrótce otrzyma nową nazwę – Galeria Wnętrz City Meble.  Projekt przewiduje miejsce dla większej liczby sklepów, studiów aranżacji wnętrz oraz punktów usługowych. Pojawią się nowe pasaże i strefa gastronomiczna.

W City Meble klienci zrobią zakupy w prawie 100 sklepach z branży meblowej i wyposażenia wnętrz. 

Modernizacja centrum odbędzie się w kilku etapach. Pierwszy rozpoczął się już w styczniu. Podczas prac obiekt będzie cały czas dostępny dla klientów. Z użytku czasowo wyłączane będą jego kolejne strefy. Zakończenie rozbudowy zaplanowano na koniec roku.

Centrum meblowe Top Shopping działa od 1997 roku. Było jednym z pierwszych obiektów handlowych w Trójmieście. Teraz są tu m.in. salony takich marek, jak Black Red White, Kler, Meble Vox, Vinotti oraz Jysk.