Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Rośnie sieć sklepów ZM Górzycaportalspozywczy.pl - 12 lutego 2016 14:25


ZM Górzyca rozwija sieć sklepów. Na początku lutego otwarto kolejny sklep firmowy, tym razem niemal w samym sercu Szczecina. To już 12 sklep uruchomiony przez zakład mięsny z województwa zachodniopomorskiego.

W ofercie sklepu dostępny jest szeroki wybór asortymentu, m.in. wędliny wieprzowe - w tym wędliny z tradycyjnej wędzarni, wędliny swojskie, a także wyroby przygotowane z mięsa drobiowego oraz cieszące się coraz większą popularnością wędliny z dzika. 

Otwierając kolejne sklepy zakład sukcesywnie realizuje politykę rozwoju i rozbudowy sieci sklepów mięsnych. Wędliny z Górzycy od początku lutego dostępne są już 12 sklepach firmowych zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego – od Polic, przez Szczecin, Gryfice, aż po Kołobrzeg.

- W planach na najbliższy rok mamy m.in. kontynuację rozwoju sieci sklepów firmowych, jednocześnie cały czas z uwagą obserwujemy to co dzieje się na rynku. Poszukujemy lokalizacji z „dobrymi handlowo tradycjami” na terenie województwa zachodniopomorskiego. Ponad to cały czas rozwijamy produkcję dostosowując się do oczekiwań naszych klientów - mówi Anna Czyżewska, specjalistka ds. marketingu z ZM Górzyca.