Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Gorąco Polecam Nowakowski z lokalem w krakowskim biurowcudlahandlu.pl - 25 lutego 2016 12:08


Sieć Gorąco Polecam Nowakowski otworzy lokal w krakowskim kompleksie biurowym Enterprise Park, realizując tym samym zapowiadaną politykę ekspansji w największych miastach Polski. W transakcji najmu pośredniczyli eksperci Knight Frank.

- Pod koniec ubiegłego roku sfinalizowaliśmy umowę z właścicielem sieci Gorąco Polecam Nowakowski, w ramach której doradzamy firmie w wyborze optymalnych lokalizacji oraz reprezentujemy najemcę podczas negocjacji warunków najmu – komentuje Paweł Materny, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank. - Nasz klient jest zainteresowany lokalami zarówno o powierzchni ok. 50 m kw. jak i większymi konceptami - od 80 do 150 m kw. - z rozszerzoną ofertą kawiarnianą. Będziemy w dalszym ciągu rekomendować powierzchnie o odpowiednich parametrach w najlepiej zlokalizowanych największych kompleksach biurowych oraz przy ulicach handlowych głównych miast Polski – dodaje.

Zgodnie z planem, lokal Gorąco Polecam Nowakowski o powierzchni około 160 m kw. rozpocznie działalność w Enterprise Park w sierpniu tego roku. Otwarcia kolejnych lokali zaplanowane są na najbliższe miesiące i obejmą takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław oraz Łódź.

Enterprise Park to jeden z atrakcyjnych kompleksów biurowych, jakie powstały w ostatnich latach w Krakowie. Zlokalizowany jest przy Alei Powstańców Wielkopolskich.