Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Fundusz VC inwestuje w spółkę Salesmango 25 mln złdlahandlu.pl - 1 marca 2016 10:33


SALESmanago, platforma marketing automation specjalizująca się w rozwiązaniach dla eCommerce i B2C, pozyskała 25 mln zł finansowania od 3TS Capital Partners. Środki zostaną przeznaczone na badania i rozwój produktowy oraz ekspansję na terenie Europy. Wcześniej w SALESmanago zainwestował Rafał Brzoska, założyciel i prezes Grupy Integer.pl.

SALESmanago zostało założone w 2011 roku przez Grzegorza Błażewicza i Konrada Pawlusa. Zatrudnia ponad 130 osób w biurach w Polsce, USA, UK oraz Indiach, a także współpracuje z ponad 400 partnerami. Systemu SALESmanago używa ponad 5000 firm z branż eCommerce, B2C i B2B z ponad 40 krajów.

SALESmanago posiada technologię umożliwiającą gromadzenie informacji o zachowaniu klientów na stronach www i aplikacjach mobilnych oraz ich wykorzystywanie do automatyzacji i personalizacji marketingu we wszystkich kanałach. Obejmują one e-mail marketing, treści na stronie WWW, media społecznościowe, sieci reklamowe i aplikacje mobilne.

„Marketing Automation w Europie, szczególnie w segmencie B2C, znajduje się na początku drogi. Chcemy odegrać bardzo istotną rolę w budowaniu tego rynku” – mówi Grzegorz Błażewicz, prezes SALESmanago.