Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

McDonalds najemcą Focus Mall Bydgoszczpr - 2 marca 2016 10:52


Do grona restauracji tworzących strefę gastronomiczną Focus Mall Bydgoszcz na przełomie marca i kwietnia dołączy sieć McDonalds. Dodatkowo swoje wnętrze odświeżyła lodziarnio-kawiarnia Grycan.

McDonalds dołączy do grona najemców bydgoskiego Focus Mall zajmując lokal o powierzchni 153 mkw., który będzie mieścił się w strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze obiektu. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na przełomie marca i kwietnia – w chwili obecnej trwają prace przygotowawcze i aranżacyjne we wnętrzu restauracji.

Na odświeżenie i nową aranżację wnętrza zdecydowała się sieć lodziarnio-kawiarni Grycan, która w Focus Mall Bydgoszcz zajmuje powierzchnię 95 mkw. Prace obejmowały wymianę i renowację mebli, montaż nowych podświetlanych sufitów, zaprojektowanie ledowego oświetlenia lokalu oraz wymianę płytek.

To kolejne zmiany, jakie mają miejsce w przestrzeni food court w Focus Mall Bydgoszcz w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W grudniu ub.r. zostały zakończone prace modernizacyjne, w efekcie której liczba miejsc w strefie zwiększyła się o 70 i obecnie może w niej jednocześnie przebywać 430 osób. Zmieniony został także układ przestrzenny i rozmieszczenie stolików. W skład zmodernizowanej strefy gastronomicznej wchodzą takie restauracje i kawiarnie, jak Burger King, KFC, Grycan, Salad Story, Pizza Hut, North Fish, Baalbek, Deka Smak oraz The Moon.