Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Pierwszy zintegrowany kasoterminal dla sektora MSP od iPOSpr - 31 marca 2016 09:24


Firma iPOS, polski start-up z sektora FinTech, wprowadza na rynek kompleksowe rozwiązanie do obsługi płatniczo-fiskalnej, przygotowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach.


Kasoterminal iPOS duet został zaprojektowany z myślą o codziennym użyciu przez sprzedawcę w warunkach sklepowych. Rozwiązanie łączy fiskalny system kasowy i terminal płatniczy w ramach jednego urządzenia.

Kasoterminal jest zintegrowanym rozwiązaniem, które umożliwia fiskalizację sprzedaży oraz obsługę płatności za pomocą jednego urządzenia. iPOS duet łączy w sobie terminal płatniczy (górna część) oraz drukarkę fiskalną (dolna część). Wraz z urządzeniem użytkownik otrzymuje także system kasowy do zarządzania sprzedażą.

Terminal płatniczy jest jednocześnie komputerem kasoterminala, zapewniającym działanie aplikacji do prowadzenia sprzedaży i sterującym działaniem drukarki fiskalnej.

Drukarka fiskalna, na której spoczywa terminal jest urządzeniem fiskalnym spełniającym wymogi Ministerstwa Finansów, które otrzymało homologację Głównego Urzędu Miar nr PT 24/2015, potwierdzającą zgodność z wymogami fiskalnymi w Polsce. Urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Innova.

Kasoterminal iPOS duet wyposażony jest w specjalne oprogramowanie, przygotowane przez firmę iPOS.