Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Neinver rusza z programem motywacyjnym dla sprzedawcówpropertynews.pl - 7 kwietnia 2016 14:40


Neinver uruchamia program motywacyjny dla najemców centrów outlet Factory w całej Polsce. Pierwszy etap Factory Challenge rusza w kwietniu. Nagrodami są karty podarunkowe na zakupy.

Factory Challenge jest skierowany do pracowników wszystkich salonów, znajdujących się w centrach outlet zarządzanych przez Neinver w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Wezmą w nich udział sprzedawcy i kierownicy sklepów. - Chcemy docenić pracę sprzedawców oraz kierowników poszczególnych salonów i jednocześnie zachęcić ich do jeszcze większego zaangażowania – mówi Magdalena Chachulska, Asset Management Director w Neinver.

W pierwszym etapie nagrodzeni zostaną ci sprzedawcy, którzy dzięki dobrze dobranym technikom, potrafią zachęcić jak największą liczbę klientów znajdujących się w sklepie do zrobienia w nim zakupów. W tym celu porównana zostanie konwersja klientów, czyli liczba paragonów dzielona przez liczbę osób odwiedzających dany salon. Wszystko w okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2016 r. w zestawieniu z wynikiem z roku poprzedniego. Założeniem drugiego etapu , zaplanowanego na wrzesień i październik 2016, jest uzyskanie jak najwyższego przyrostu sprzedaży przypadającego na metr kwadratowy, w porównaniu ze średnią roczną sprzedażą na metr kwadratowy osiągniętą w 2015 roku. Trzeci etap tegorocznego Factory Challenge rozpocznie się w grudniu, a dotyczyć będzie świątecznych witryn sklepowych. Klienci Factory wybierać będą witrynę, która ich zdaniem została najlepiej udekorowana na święta.

Dla najlepszych sprzedawców, kierowników sklepów i najemców przygotowane zostały karty podarunkowe na zakupy w wybranych salonach outletowych. 

W konkursowych zmaganiach porównywane będą nie tylko wyniki każdego ze sklepów, ale i rezultaty wypracowane przez poszczególne centra outlet: w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie - Factory Annopol i Ursus.