Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Rusza budowa Galerii Młociny, operatorem spożywczym będzie Almawww.dlahandlu.pl - 4 maja 2016 16:50


Rozpoczyna się budowa kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego Galerii Młociny. Obiekt powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie – na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra. Raven sp. z o.o., spółka celowa Master Management Group jest obecnie na etapie wyboru generalnego wykonawcy inwestycji.

Master Management Group pełni rolę dewelopera i agenta odpowiadającego za wynajem obiektu. Projekt posiada prawomocne pozwolenie na budowę. W pierwszej kolejności teren, na którym powstanie centrum handlowe, zostanie zabezpieczony i przygotowany do prac budowalnych. Otwarcie Galerii Młociny jest planowane na drugą połowę 2018 r.

- Galeria Młociny to przede wszystkim świetna lokalizacja – tuż przy stacji metra i węźle komunikacyjnym Młociny, czyli głównym punkcie przesiadkowym dla mieszkańców północnej części Warszawy. Codziennie korzysta z niego ponad 40 tys. mieszkańców Bielan, Żoliborza, Bemowa, Łomianek i Białołęki – trudno o lepszą lokalizację w północnej części Warszawy – mówi Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

 Na planowanych 220 tys. m2 powierzchni całkowitej klienci znajdą znane marki (łącznie około 220 lokali), 9-ekranowe kino, klub fitness, kilkanaście restauracji i kawiarni oraz pierwsze w tej części miasta Delikatesy Alma.