Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

9 nowych butików w centrach Factory Outletdlahandlu.pl - 16 maja 2016 10:48


Nowe marki modowe, obuwnicze i kosmetyczne dołączyły do grona najemców centrów FACTORY w całej Polsce. Kolejne otworzą swoje outletowe butiki jeszcze tej wiosny. FACTORY zanotowało kolejne wzrosty sprzedaży i odwiedzalności w pierwszym kwartale tego roku.

W centrach FACTORY w całej Polsce, w pierwszym kwartale tego roku, otwarto dziewięć nowych butików wyprzedażowych. W Poznaniu klientów zaprosił outletowy po up store jeansowej marki Big Star i salon mody męskiej Bytom w odświeżonych i większych przestrzeniach. We Wrocławiu, w obniżonych cenach, dostępne są popularne sportowe buty New Balance i kosmetyki Ziaja. FACTORY Ursus zaprasza do nowych sklepów z butami Sketchers, dziecięcymi ubraniami Coccodrillo i bielizną marki Etam.

W krakowskim FACTORY swój sklep wyprzedażowy otworzyło English Home, specjalizujące się w tekstyliach domowych. W Futura Parku, klientów zaprasza kawiarnia Furore.
W maju FACTORY Poznań udostępni klientom outletowy salon ALDO z popularnymi butami dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W czerwcu w FACTORY Annopol otwarty zostanie butik modowy Tatuum, natomiast FACTORY Wrocław zaprosi do salonu Marc O’Polo.

- Widoczny wzrost parametrów sprzedażowych we wszystkich miastach, gdzie obecne jest FACTORY, to efekt dobrze zaplanowanych działań, kierowanych zarówno do najemców jak i klientów robiących zakupy – mówi Magdalena Chachulska, Asset Management Director w NEINVER. W pierwszym kwartale tego roku, centra outlet FACTORY odwiedziło 7 procent klientów więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zanotowaliśmy również 11 – procentowy wzrost sprzedaży - podsumowuje.