Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Empik z programem lojalnościowym bazującym na historii zakupowejdlahandlu.pl - 22 sierpnia 2016 11:24


Ruszył nowy program lojalnościowy Mój Empik. System dopasowuje ofertę do upodobań właściciela karty lojalnościowej: generuje promocje, wysyła zaproszenia i informuje o nowościach na podstawie historii zakupowej, którą będzie gromadził.

W salonach Empik i na empik.com będą dostępne w stałym trybie oferty rabatowe dla wszystkich posiadaczy karty Mój Empik (na premierę programu będzie to m.in.: „Dziewczyna z pociągu” P. Hawkins z 40% rabatem, animacja „W głowie się nie mieści” 40% taniej czy oscarowy „Spotlight” w cenie 19,99 zł). Mój Empik to przede wszystkim promocje personalizowane – program zapamiętuje preferencje, dzięki czemu dostaniemy specjalnie przygotowane zniżki, zaproszenia i informacje. Jeśli na przykład ktoś często sięga po kryminały, to jako pierwszy dowie się o premierach tej kategorii, dostanie rabat na książki tego gatunku i zaproszenia na spotkania z ulubionymi autorami. – Mój Empik to program lojalnościowy, który przynosi wiele korzyści i rabatów, ale przede wszystkim jako pierwszy poznaje gust klientów i odpowiada na ich indywidualne oczekiwania – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Empiku.

Program jest kompatybilny z aplikacją mobilną i przy kasie można okazać kod widoczny na ekranie smartfona. Zwrotu bądź wymiany produktów będzie można dokonać na podstawie historii zakupów zarejestrowanej na karcie. Jeśli przystępując do programu pokażemy kasjerowi kartę z poprzedniego systemu lojalnościowego, zakupy zachowają ciągłość i zostaną dopasowane do nas osobiste propozycje. Promocje i specjalne oferty będą komunikowane smsem, e-mailem lub inną droga elektroniczną (w zależności od zgody udzielonej przez uczestnika w toku rejestracji). Dodatkowo na swoim koncie można tworzyć listy prezentów oraz przeczytanych książek czy obejrzanych filmów i dzielić się nimi ze znajomymi w internecie. Każdy uczestnik Mojego Empiku dostanie powitalny bonus.