Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Puszka na 100-lecie Legii - nowa akcja piwa Królewskiepr - 30 sierpnia 2016 14:07


Agencja kreatywna Point of View uruchomiła dla marki piwa Królewskie aktywację „Puszka na 100-lecie Legii”. Wybrany przez fanów wzór puszki zostanie jeszcze w tym roku wprowadzony do dystrybucji. Akcji wyboru puszki towarzyszy konkurs i kampania digital, całość potrwa do 18 września.

Aktywacja uruchomiona w sieci przez agencję Point of View dla brandu Królewskie ma na celu zaangażowanie konsumentów w obchody stulecia klubu Legia Warszawa, sponsorowanego przez tę markę od 2004 r. Podstawą aktywacji „Puszka na 100-lecie Legii” jest głosowanie na jeden z trzech wzorów puszki przygotowanych z myślą o obchodach jubileuszu klubu z Łazienkowskiej. Użytkownicy mogą raz dziennie oddawać głos na wybrany przez siebie projekt na specjalnie przygotowanej stronie internetowej https://www.krolewskie.pl/puszki/. Oprócz statycznych wizualizacji puszek, na stronie można znaleźć ich przestrzenne modele w formacie 360 stopni oraz aktualizowane na żywo wyniki głosowania. Wzór puszki, który zbierze najwięcej głosów, trafi na półki sklepowe jeszcze w tym roku.

Po oddaniu głosu użytkownik może dodatkowo udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte związane z Legią, by wziąć udział w konkursie. Zabawa potrwa do 18 września i podzielona jest na 3 etapy, w których wygrać można trzy podwójne zaproszenia VIP na mecze Legii oraz 60 jubileuszowych czteropaków piwa Królewskie. Łącznie nagrodzone zostaną 63 osoby. Każdemu etapowi towarzyszy inne pytanie otwarte.

Jest to kolejna akcja zrealizowana dla marki Królewskie przez agencję Point of View, która współpracuje z Grupą Żywiec od 2015 r. Wcześniej agencja przygotowała m.in. fanpage Królewskiego w Facebooku, nową stronę internetową tego brandu, działania digital wspierające loterię konsumencką „Gotowi do świętowania”, quiz wiedzy o Legii dla jej fanów, aktywację związaną z tworzeniem nieoficjalnej mapy Warszawy, czy zakończony w ostatnich dniach konkurs „Poczuj klimat dawnej Warszawy”.