Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Hochland wspiera loterią sprzedaż serka Almettedlahandlu.pl - 31 sierpnia 2016 09:55


1 września startuje promocja serków Almette od firmy Hochland. W loterii do zdobycia są nagrody, których łączna wartość to ponad milion złotych. Główną nagrodą jest całoroczny, w pełni wyposażony, drewniany dom rekreacyjny na działce 700 mkw. – do wygrania na własność – z widokiem na Tatry. Promocja potrwa do 31 października.

Celem zaplanowanej promocji – Wygraj dom z natury, jest jeszcze większe zachęcenie konsumentów do zakupu produktów marki Almette. Promocja wspiera wizerunek marki Almette – bliski naturze oraz polskiej rodzinie.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić opakowanie serka Almette objęte loterią, zarejestrować kod z opakowania na stronie www.almette.pl lub wysyłając SMS, zachować paragon i wieczko z kodem, a następnie czekać na wynik losowania. Im więcej zgłoszonych kodów, tym większa szansa na wygraną.

Losowanie domu – jako nagrody głównej - zaplanowano po zakończeniu loterii. Regulamin zakłada losowanie łącznie 427 nagród przez 61 dni trwania promocji.

Opakowania Almette objęte loterią z informacją na platynce są dostępne w sprzedaży już od połowy sierpnia. Zaplanowano szereg działań wspierających loterię: kampanię reklamową w wiodących tytułach prasy fachowej (w sierpniu), Internet (od końca sierpnia do końca października), TV (od 7 września do końca października), Outdoor (w październiku), szereg materiałów POS w punktach sprzedaży, a także szeroko zakrojone działania PR.