Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Przekąski Bakalland promowane w talent showpr - 2 września 2016 10:14


Nowa linia bakalii przekąskowych Bakalland weźmie udział w tegorocznej 9. edycji programu Mam Talent emitowanego w TVN.

Angażując się w udział w programie marka, chce wspierać utalentowane osoby, dodawać im energii i sił przed występami. Już podczas odcinków castingowych wszyscy uczestnicy mogli spędzać czas między występami, relaksując się i bawiąc w specjalnie przygotowanych przez Bakalland strefach przekąskowych. Lokowania produktów oraz brand heroes pojawią się także w odcinkach na żywo. Natomiast w billboardach sponsorskich – kolorowe postacie z opakowań ożyją i wprowadzą konsumentów w swój surrealistyczny świat. Poznamy leniwego Koko Loko i towarzyszącego mu rekina, czarującego Love Lasa i jego zakochaną fankę, czy tropiącą krowę wypasaną na polu kukurydzy przez uroczą farmerkę. Siłą spotów są zabawne dialogi wprowadzające widzów w świat zupełnie nowych smaków bakalii. Bakalland jest również sponsorem nagrody dla uczestnika, który zajmie 2 miejsce – Wycieczki do krainy egzotycznej rozkoszy. 

Lokowanie produktu w Mam Talent to kolejna niestandardowa koncepcja przygotowana przez 38PR dla BAKALLAND. Za kreację spotów odpowiada Liquid Thread (Grupa SMG), a zakup mediów zrealizowała agencja 38PR we współpracy z domem mediowym Starcom.

Działaniom na rzecz nowej linii bakalii przekąskowych towarzyszą: kampania sponsoringowa w kinach sieci Cinema City realizowana w okresie wrzesień-grudzień, działania z udziałem influencerów i komunikacja w mediach społecznościowych. Na potrzeby kampanii powstała dedykowana strona produktowa www.musiszprzekasic.pl, gdzie dostępne będą informacje o nowościach oraz spoty.

Nowe przekąski Bakalland, to intrygujące bakaliowe mixy bazujące na pochodzących z natury orzechach i suszonych owocach. Nowe produkty to dobrze znane: żurawina, migdał, orzech arachidowy, kukurydza i kokos z ulubionymi przez wszystkich dodatkami: czekoladą, miodem, sokiem z jagód czy solą morską. Zagadkowe nazwy oraz atrakcyjne opakowania – Koko Loko, O!żesz Sezam, Love Las, Cud Miód i Słona Ona – kryją w sobie niepowtarzalne smaki.