Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

POLOmarket promuje pieczywo marki własnej. Bochenek gratis za zakupy powyżej 40 złdlahandlu.pl - 2 września 2016 10:20


2 września br. w sklepach POLOmarketu wszyscy klienci, którzy dokonają zakupów o wartości powyżej 40 złotych, otrzymają pyszny chleb marki DOBRZE WYPIECZONE za darmo.

- DOBRZE WYPIECZONE to nasza własna marka pieczywa, efekt współpracy z najlepszymi lokalnymi piekarniami, z którymi budujemy trwałe relacje. Jesteśmy dumni z jakości i smaku naszego chleba, dlatego postanowiliśmy dać możliwość jego spróbowania jak najszerszej grupie klientów naszej sieci. 2 września br. do każdego paragonu powyżej 40 złotych będziemy dodawać za darmo półkilogramowy pszenno-żytni chleb – powiedział Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Promocja „DOBRZE WYPIECZONE i za darmo” trwa do wyczerpania zapasu produktu tylko w dniu 2 września i nie łączy się z innymi promocjami. 

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Dziś POLOmarket to ponad 285 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.