Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

359 sklepów, trzy magazyny, 5 tys. pracowników - bilans Netto po 21 latach w Polscedlahandlu.pl - 5 września 2016 09:35


Pierwszy sklep sieci Netto w Polsce powstał w 1995 roku w Szczecinie. Dziś duńska sieć liczy 359 placówek w całym kraju.

W ofercie dostępnej w każdym sklepie sieci, jednym z najważniejszych elementów jest półka ze zdrową żywnością. W tym kontekście sieć przygotowała konkurs. 5 września w radiu Złote Przeboje Odetta Moro i Piotr Jaworski będą dzielić się ze swoimi słuchaczami sekretami na temat zdrowego żywienia i bycia fit. Każdy, kto do 16 września prześle swój własny sposób na zdrowy tryb życia ma szansę otrzymać od Netto bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie. Każdego dnia, przez czas trwania konkursu, do zdobycia będzie aż 21 bonów. Konkurs to również okazja, aby wziąć udział w profesjonalnych warsztatach kulinarnych. 40 osób ma szansę wygrać zaproszenie na to wydarzenie. Warsztaty zaplanowano w 7 miastach Polski (Szczecin, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Wrocław).

Netto ma w Polsce 359 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje ok. 95 procent produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji oraz w Niemczech.