Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Marka Nivea z konkursem dla konsumentekpr - 15 września 2016 13:43


W nowej kampanii antyperspirantu NIVEA Invisible Black&White marka namawia kobiety do dbania o siebie i o swoje ubrania z Mają Sablewską.

„Dbasz o siebie? Zadbaj o swoje ubrania”. Tym hasłem NIVEA INVISIBLE wraz z Mają Sablewską zachęca Polki do akcji. W konkursie wystarczy wejść na stronę www.nivea.pl/deoinvisible, wybrać najlepszą dla siebie kreację oraz opisać, na jaką okazję najlepiej ją założyć. W ten sposób, kobiety zdradzą swój ulubiony styl ubioru, a także staną przed możliwością wygrania jednej z 10 prywatnych metamorfoz z Mają Sablewską.

Oprócz tego dla uczestniczek przygotowano nagrody dodatkowe – 90 bonów zakupowych o wartości 200 zł do wybranych sklepów odzieżowych.

Nivea rusza również z akcją promującą Jedwabiste musy do mycia pod prysznic NIVEA. W skład linii wchodzi odżywczy mus Creme Care, pielęgnujący Creme Smooth oraz orzeźwiająco lekki Creme Soft. Każdy z nich został oparty na unikatowej recepturze zawierającej ekstrakt jedwabiu.

By dać wszystkim Polkom możliwość wypróbowania tej nowości, NIVEA w swojej akcji promocyjnej przygotowała aż 1 000 musów i zaprasza je do specjalnego testowania – zgłaszając się do niego pomiędzy 16.08 a 11.09 br. na stronie www.nivea.pl każda kobieta może sama wybrać jeden z 3 musów dla siebie, sprawdzić go w domu, a następnie podzielić się wrażeniami w Klubie MOJA NIVEA [http://club.nivea.pl/].