Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Mateusz Gessler twarzą win Jacob's Creekwirtualnemedia.pl - 5 października 2016 09:51Mateusz Gessler, kucharz znany m.in. z roli jurora w programie „Masterchef Junior” reklamuje australijskie wina Jacob’s Creek (Wyborowa Pernod Ricard). Wspólnie z zaproszonymi gośćmi, będzie odkrywał smaki kuchni australijskiej oraz dobierał do nich najlepiej pasujące wina - podają wirtualnemedia.pl

Rozmowy Gesslera na temat jedzenia, wina i odkrywania nowych smaków zostaną pokazane w serii filmów, dostępnych na stronie marki Jacob’s Creek oraz profilu marki na Facabook’u.

Na wybranych butelkach win Jacob’s Creek pojawią się materiały promujące kampanię i zachęcające do odkrywania Australii z Mateuszem Gesslerem.

Na stronie Jacob’s Creek powstała specjalna sekcja. Będą tam umieszczane kolejne odcinki serii, w której Mateusz Gessler, w towarzystwie zaproszonych gości oraz ambasadora win Jacob’s Creek Wojciecha Cyrana, będzie pokazywał, jak dopasowywać wina do przygotowywanych potraw. Będą tam również umieszczane przepisy na dania przygotowywane w trakcie programu.

Bohaterką pierwszego filmu jest Olga Kozierowska, bizneswoman, autorka platformy i książki „Sukces pisany Szminką”, promującej ideę przedsiębiorczości wśród kobiet.

Premierze kampanii towarzyszą działania promocyjne - podają wirtualnemedia.pl