Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Edyta Łuczyńska, prezes Indykpol Brand, prelegentką IX Forum Rynku Spożywczego i Handluportalspozywczy.pl - 13 października 2016 09:43


Edyta Łuczyńska, prezes Indykpol Brand Management będzie uczestniczyć w debacie "Przemysł mięsny – kluczowe przewagi polskich producentów mięsa i wędlin", która odbędzie się 17 października w ramach IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

KLIKNIJ I JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA IX FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU!

W trakcie dyskusji zaproszeni goście pochylą się nad kluczowymi zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem polskiej branży mięsnej.

Porozmawiają m.in. o konsolidacji przemysłu mięsnego oraz rozwoju eksportu. Pochylą się także nad problemem wielkich umów międzynarodowych takich jak CETA i TTIP oraz ich konsekwencjami dla producentów mięsa.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz doskonała okazja do networkingu i nieformalnych spotkań biznesowych.

Tradycyjnie Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk pośród ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych.

Zapraszamy do udziału!

KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI!